Konsol Tipi Sabit Kompanzasyon

 

TANIM : TEDAŞ MYD-96/026 ŞARTNAMESİ 1.2. TANIMLAR BÖLÜMÜNE GÖRE Konsol tipi şönt kapasitör bankı haricen bina duvarına monte edilen ve Kesicili Metal Mahfazalı Modüler Hücre üzerinden OG barasına bağlanacaktır. (Mevcut Og barasına bağlanacağı için akım trafosu primer değerinin değişmesinin gerekebileceğine dikkat ediniz.)

BANK KAPSAMI : Bank aşağıda yer alan ünite güçlerinde kapasitörden ,gerekli sayıda harici tip mesnet izolatöründen,topraklama tertibatından ,sigorta tertibatından oluşur.

ÜNİTE GÜCÜ :
Kapasitör bankı güçleri (kVAr) : 300-450-600
Direk tipi bankların gücü max 600 kVAr’dır.

KAPASİTÖR : Kapasitörler 6,3-10,5-15,8 kV Üniteler (iki buşingli) ve 31,5-33-34,5 kV üniteler (tek buşingli) halinde contasız tiptedir.Tek buşingli kapasitör ünite mahfazasının topraklama veya topraktan yalıtılmış metal konstrüksiyon bağlantısı için terminali bulunduğuna ve topraklama terminali mekanik bağlantı cıvata veya uzantılarından bağımsız olması gerektiğine dikkat ediniz.

BANK : Yukarıda yazılı güçlerde aynı boyut ve özelliklerde sadece kapasitör ünitelerinin değiştirilmesi ile değişik güç kademelerinin elde edilmesini olanaklı kılacak şekilde modüler tarzda ve sıcak daldırma galvanizli ,4-5 mm et kalınlığında dizayn ve tasarımı olan düzenektir.

3 Boyutlu incelemek için resmin üzerine tıklayınız. Mouse üzerinde sağ tuşa basarak tam ekran moduna geçiniz.

But there’s so much more in jailbreaking, with some of the best reasons to go through the process being some of the tweaks that add functionality that apple would probably never sanction
Powered by WordPress | Designed by: Themes Gallery | Thanks to wordpress 4 themes, Download Premium WordPress Themes and